Naklejki na samochód – hot or not?

Naklejki na samochód, czyli wlepy lub stickery, widujemy bardzo często na karoseriach aut. Oklejane są zarówno stare auta, jak i nowe sportowe wózki. Czasami trafia się na chrześcijańską rybę, a czasami na dynamiczne wzory czy napisy. Świat naklejek jest ogromny i różne są opinie na jego temat – jedni uważają je za „wieś”, a inni wręcz przeciwnie, za sposób wyrażenia samego siebie.

Tak jak wszystko, tak i wlepy mają zatem dwie strony medalu. Niektóre z nich mogą wydawać się być oklepane, staromodne i brzydkie, a inne podkreślają walory auta. Istnieje wiele producentów stylowych wlep, a jednym z nich jest StickerShop, który zyskał już duże zaufanie i popularność u fanów stickerów.

Na stronie producenta można znaleźć nie tylko uniwersalne naklejki, które będą pasować do każdego auta, ale także dedykowane serie dla konkretnych marek. Masz BMW i chcesz podkreślić jego stylowy design? Nie ma sprawy, z pewnością znajdziesz coś dla siebie w strefie BMW. Tak samo z Porshe, Volkswagenem… Wystarczy odrobina inwencji, a twój samochód nabierze całkiem nowego blasku.

Jeżeli chodzi o montaż naklejek, to jest on oczywiście bardzo prosty. Wystarczy dokładnie wyczyścić auto z wszelakiego brudu – chodzi głównie o kurz czy błoto. Wymyte auto należy dokładnie wysuszyć, by żadna wilgoć nie wpłynęła na przyczepność naklejki. Po dokonaniu tych czynności trzeba po prostu… Nakleić sticker!

Aby robić to dokładnie producent proponuje, by zaraz po naklejeniu „rozmasować” go od środka wlepki do zewnątrz, żeby pozbyć się ewentualnych pęcherzyków powietrza. Wystarczy do tego jakiś cienki, sztywny przedmiot. Zamawiając naklejki na StickerShop.pl dostaniesz go gratis.

Niektóre wlepy są poważne, a inne mniej. Jedne mają postać napisu, a inne są efektowną grafika, często nawiązującą do popkultury czy postaci z bajek i serialu. Najważniejsze jest jednak to, by po prostu podobała się właścicielowi i została odpowiednio zaimplementowana. Wówczas można tchnąć ducha młodości nawet w starsze, wysłużone już auto.

 

 

Autor

MTP TUNING

Doradzamy Ci jak dobrze i tanio przeprowadzić wizualny tuning auta!