Ochrona lakieru

XXI wiek to wiek stylu i designu i nie inaczej jest z autami. Kierowcy zaczęli doceniać szyk i styl swoich samochodów i wyrażać samego siebie poprzez ich wygląd. Powstały specjalne studia samochodowe, takie jak ArtGrafCars, które pozwalają na spełnianie swoich projektanckich marzeń na karoseriach aut. Dzięki np. foliom samochodowym, czyli tzw. car wrappingu, można tchnąć w swoje cztery kółka nowego ducha. Warto jednak pamiętać też, że folie mogą stanowić nie tylko ozdobę, ale także świetną ochronę dla lakieru!

Folie poliuretanowe, bo o nich mowa, są znakomitą ochroną przed wszelkimi urazami mechanicznymi i wszelkimi zarysowaniami/zadrapaniami! Skutecznie chronią też przed żwirem, piaskiem, kamieniami i gałęziami. Każda stosowana przez studio folia ma określone parametry, a najważniejszym z nich jest jej grubość. Folie ochronne mieszczą się w przedziale od 140 do 200 mikrometrów grubości. To najnowocześniejsze rozwiązanie, które zapewni skuteczną ochronę Twojemu samochodowi.

ArtGrafCars stosuje specjalną folię SHIELD, którą oklejane są m.in. bolidy Formuły 1. Stanowi to znakomitą ochronę dla karoserii i powłoki lakierniczej, która jest wyjątkowo narażona na wszelkie pęknięcia i otarcia.

Pamiętaj jednak, że folie to nie tylko ochrona ale też świetny wygląd i design. ArtGrafCars we współpracy ze StickerShop zamieni Twoje auto w prawdziwą, sportową furę! Dostępny jest każdy możliwy kolor, więc wystarczy, że wymyślisz jakiś projekt lub kreacje, a fachowcy ze studia Artgraf z pewnością zrealizują Twój pomysł!

Zarówno folie ochronne jak i te ozdobne należy jednak odpowiednio pielęgnować. Do najważniejszych zadań właściciela ofoliowanego auta należy przede wszystkim regularne mycie auta, i to mycie w określony sposób. Należy unikać silnych detergentów i myjni szczotkowych. Należy po prostu chronić folię ochronną, tak jak ona chroni karoserię!

Zaufaj profesjonalnym aplikatorom i skontaktuj się z ArtGrafCars, profesjonalnym studiem car wrappingowym. Zafunduj swojemu samochodowi prawdziwe motoryzacyjne SPA i ciesz się jego nowym wyglądem.

Autor

MTP TUNING

Doradzamy Ci jak dobrze i tanio przeprowadzić wizualny tuning auta!