Car wrap

Jeżeli kiedykolwiek marzyłeś o tym, by wsiąść za kółko sportowego, dynamicznego samochodu, a nigdy nie miałeś funduszy na jego zakup, to teraz możesz zrealizować swoje marzenie dzięki ArtGrafCars studio! Ta firma car wrappingowa oklei Twoje cztery kółka w dokładnie taki sposób, jaki sobie zażyczysz i nada samochodowi zupełnie nowego blasku. Powinna zainteresować cię też oferta sklepu StickerShop, który oferuje świetne naklejki, czyli tzw. stickery.

Dawno minęły już czasy, w których samochód służył tylko za środek transportu. Obecnie można poprzez auto wyrażać samego siebie, a także realizować marzenia o naśladowaniu najlepszych rajdowców samochodowych, takich jak Colin Mcrae czy, żeby nie szukać daleko, Krzysztof Hołowczyc. Wystarczy własny pojazd, projekt i trochę funduszy (na pewno mniej niż na nowe Subaru S6) i możemy czuć się jak za kółkiem auta wyścigowego!

Najlepszą metodą do zmiany koloru auta jest car wrapping. Polega on na naklejaniu na auto specjalnych folii, które mogą mieć dowolny wzór i barwę. Studia car wrappingowe oferują kompleksowa usługę, w której pracownia, garaż i biuro są połączone ze sobą, zatem wszystko odbywa się w jednym miejscu, bez konieczności mozolnego odbijania się od kolejnych biur.

Twój samochód może nabrać dowolnych kolorów i odcieni, ale nie musisz bać się też ekstrawaganckich projektów i wzorów. Aplikatorzy to doświadczeni specjaliści, którzy pasjonują się motoryzacją i realizowali już niejeden szalony pomysł! Pamiętaj też o ofercie naklejkowej na stickershop.pl.

Wlepy mogą stanowić znakomite uzupełnienie twojego wrappingowego projektu. Niektóre są stonowane, a inne totalne odjechane i ekstrawaganckie. W przeciwieństwie do wrapów, nie potrzebny jest zawodowy aplikator, a jedynie trochę dobrych chęci i pomysł! Wystarczy, że wybierzesz wzór i zamówisz naklejkę – umieszczenie jej na karoserii to prawdziwa błahostka. Jedyne o czym musisz pamiętać to o dokładnym umyciu i wysuszeniu auta przed tym.

Zapoznaj się z ofertą ArtGrafCars i stickershop.pl i pozwól tchnąć całkiem nowego ducha w twój samochód. To nie kosztuje wiele, a efekty mogą być oszałamiające!

 

Autor

MTP TUNING

Doradzamy Ci jak dobrze i tanio przeprowadzić wizualny tuning auta!