Folie przeciwsłoneczne dla Twojego samochodu

Przyciemnianie szyb to nie tylko moda, ale też użyteczność i wygoda. Promienie słoneczne mogą uprzykrzyć jazdę nawet najbardziej cierpliwym kierowcom, nie wspominając już o mocno nagrzewającym się wnętrzu i związanym z tym dyskomfortem prowadzenia pojazdu… Firma ArtGraf Cars zajmuje się profesjonalnym przyciemnianiem szyb, a metodą przez nich stosowaną są folie okienne.
Przyciemnianie szyb nie musi wiązać się z ich wymianą – wystarczy oklejenie szyby folią samochodową. Jakie są tego zalety, poza oczywistą ochroną przed promieniami słonecznymi? Przede wszystkim wnętrze auta nie nagrzewa się tak bardzo, jak w przypadku szyb nieprzyciemnionych. Może to nawet wpływać na zużycie paliwa, gdyż ogranicza się eksploatację klimatyzacji podczas ciepłych dni. Zaciemnione szyby powodują też komfort osobisty (nie widać nas z zewnątrz) oraz zapewniają większe bezpieczeństwo (nie są widoczne nasze rzeczy: torebki, plecaki itp.)

Montaż folii musi odbyć się w profesjonalnym studiu. Nad zaciemnianiem szyb pracują doświadczeni aplikatorzy, którzy posiadają odpowiednie certyfikaty i uprawnienia pozwalające im na właściwą instalację folii. Praca ta wymaga precyzji i właściwych narzędzi, dobrze tez , by aplikatorem była osoba z pasją motoryzacyjną.

Folie przeciwsłoneczne w samochodach redukują ciepło, które powodują promienia słoneczne, aż do 80%! Pochłaniają promieniowanie ultrafioletowe i ograniczają konieczność używania klimatyzacji. Mogą mieć różne kolory i odcienie i – co bardzo ważne – nie marszczą się ani nie niszczą, oczywiście jeśli auto jest odpowiednio eksplatowane.

Zaufaj profesjonalnemu studiu car wrappingowemu, które profesjonalnie zaciemni szyby w Twoim aucie. To nie jest robota dla amatorów! Jeżeli więc dużo czasu spędzasz w samochodzie, to folie zaciemniające są rozwiązaniem właśnie dla Ciebie. Ich montaż zapewni Ci wysoki komfort jazdy i bezpieczeństwo, ale pamiętaj też, że poniesione koszty mogą zwrócić się w niedużym czasie, dzięki oszczędności na klimatyzacji! Studia ArtGrafCars zaprasza wszystkich fanów elegancji, komfortu i bezpieczeństwa do swojego salonu.

 

 

Autor

MTP TUNING

Doradzamy Ci jak dobrze i tanio przeprowadzić wizualny tuning auta!