Folie samochodowe – nie tylko dla sportowców

Folie samochodowe do niedawna kojarzone były tylko i wyłącznie ze sportami samochodowymi. Widzieliśmy je głównie na samochodach znanych kierowców rajdowych i w większości przypadków kojarzyły nam się z rozwiązaniem niedostępnym dla przeciętnego Kowalskiego. Czas jednak biegnie nieubłagalnie, a wraz z nim pojawiają się nowe możliwości technologiczne i designerskie. W obecnych czasach folia samochodowa nie jest już wyznacznikiem luksusu – każdy może sprawić sobie dowolny design, wystarczy, że skontaktuje się z odpowiednią firmą. Taką jak np. ArtGraf Cars, która zajmuje się profesjonalnym car wrappingiem, czyli oklejaniem aut specjalnymi taśmami.

Każdy fan motoryzacji z pewnością marzył kiedyś o tym, by wsiąść za kółko jakiegoś legendarnego samochodu, takiego jak np. Subaru S6. W planach tych niestety często przeszkadzał budżet, który faktycznie powinien być duży, jeśli chce się takie auto zakupić. Istnieje jednak alternatywa, która może częściowo takie plany spełnić, a mowa tu właśnie o car wrappingu.

Współpraca z firmą car wrappingową taką jak ArtGrafCars jest bardzo prosta i nie wymaga od klienta wiele wysiłku. Jedyne co musisz mieć, to jakiś pomysł i plan, a całą resztę wykonają za Ciebie doświadczeni aplikatorzy. Są to najczęściej ludzie, którzy posiadają nie tylko odpowiednią wiedzę i umiejętności, ale są też pasjonatami motoryzacji, dlatego będą dokładnie wiedzieli w jaki sposób zrealizować twoje marzenia o idealnym aucie.

Wielką zaletą firm car wrappingowych jest to, że wszystko odbywa się w jednym miejscu. Biuro projektowe, garaż, studio graficzne i wszystkie inne niezbędne pomieszczenia znajdują się w jednym miejscu. Zostawiając swój samochód w takim miejscu masz pewność, że wyjedzie z niego już w zupełnie innej, nowej krasie. Można powiedzieć, że to takie samochodowe SPA!
Już dawno minęły czasy, w których oklejenie auta profesjonalną folią dostępne było tylko dla wybranych. Sprawdź koniecznie oferte ArtGrafCars i dowiedz się, w jaki sposób może zmienić się twoje auta. Polecamy serdecznie!

 

 

Autor

MTP TUNING

Doradzamy Ci jak dobrze i tanio przeprowadzić wizualny tuning auta!